У Києві створять будинок-інтернат для неповносправних безхатченків

  Спеціальний будинок-інтернат для неповносправних безхатченків невдовзі має з`явитися у Києві. З такою ініціативою виступає столичне управління охорони здоров`я та медичного забезпечення.

  Чиновники стверджують: у столиці досі немає притулку, в якому люди могли б отримати допомогу. Столичні лікарні цю проблему розв`язати не можуть. Тут бездомних лише підліковують. Потому пацієнтам доводиться повертатися на вулицю. Єдиний заклад, у якому можуть проживати безпритульні інваліди, розташований у селищі Ясногородка на Київщині. Проте і там допомогу надають лише чоловікам віком від шістдесяти років. Решта ж столичних центрів опікуються безхатченками, які можуть самостійно себе обслуговувати.

  Людмила Качурова, начальник Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА: "Залишаються невирішеними проблеми, з якими стикаються бездомні інваліди. В першу чергу, особи, які потребують стороннього догляду.  Для розв`язання цього питання вважаю за доцільне розробити комплексну міську програму медико-соціальної адаптації бездомних громадян - інвалідів. І вивчити питання щодо створення у Києві спеціального будинку-інтернату для бездомних громадян з особливими потребами, куди б їх приймали незалежно від їхнього віку, статі, наявності родичів".

  Попередній матеріал
  У Стамбулі розігнали марш антиглобалістів
  Наступний матеріал
  У Національному Палаці "Україна" з`явилася мала сцена
  Теги:
  Loading...