У Києві стартувала програма реконструкції житлового фонду

  Програма реконструкції житлового фонду стартувала у Києві. Вона включає оновлення доріг довкола будинків, ремонт під`їздів, ліфтів та заміну освітлення. У КМДА обіцяють за літо навести лад на майже 2-х сотнях вулиць.

  Будинки на вулиці Заболотного звели близько чверті століття тому. Саме стільки часу тут не міняли ані асфальту, ані бордюрів. Мешканці мікрорайону появі комунальників - радіють. Не зважають навіть на постійний шум під вікнами.

  Юрій Тавєнок: "Все добре, ми розуміємо. Ми з розумінням до цього відносимося і готові допомагати, сприяти..."

  А працюють автодорівці зі світанку до опівночі. До середини липня планують причепурити усі прибудинкові території на вулиці Заболотного. Їх тут - майже півсотні.

  Робітники: "Бордюри монтіруєм"

  Робітники: "Всьо буде новеньке, гарне... І буде гарне місто!"

  Автомобілістам обіцяють нові парковки. Для цього заасфальтують газони, які водії уже давно використовують для стоянки залізних коней.

  Роман Дончик, начальник дорожньо-будівельної компанії: "Зелені зони, які вже витоптані. Вірогідність - 99% того, що вони будуть розширені. І там не буде земля витоптана машинами. А буде бетон лежати, акуратно зроблений, бортом обведений".

  З тим, що місця для паркувння у дворах замало - погоджуються усі. Однак, парковки замість газонів хочуть бачити не усі мешканці мікрорайону.

  Кияни: "Може треба щось інше придумати. Але ніяк не на газонах".

  Кияни: "Не треба цього. Діти тут гуляють".

  Кияни: "Момент вже настав. Тому що дуже багато машин у нас. І вони заважають і проїзду, і створюють небезпеку руху, і бувають сутички з водіями - якщо не можна проїхати".

  Реконструкцію житлового фонду столиці доручили Київміськбуду. Для реалізції проекту з бюджету виділять 350 мільйонів гривень. За ці гроші відремонтують не лише дорожнє покриття.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Роботи, там де йде реконструкція, ведуться комплексно. Починаючи від ремонту під`їздів, ліфтового господарства, заміни освітлення, як в будинку, так і в прибудинковій території".

  Одночасно бригади працюють у 15-ти місцях Києва. Почали із найболючіших точок. У цьому переліку, окрім Заболотного, вулиці Ревуцького, Васильківська та проспект Науки. Лад там наводитимуть до осені, доки сприятиме погода. Такі масштабні ремонтні роботи у КМДА обіцяють влаштовувати щороку.

  Наталя Новосядла, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Столичні громадські заклади перевірили на доступність для неповносправних
  Наступний матеріал
  Сьогодні футбольна збірна України зіграє з турками
  Теги: