Фото Оксани Чичкань

У Києві штрафуватимуть підприємства, які не прибиратимуть сніг на своїй території

  Власники підприємств, установ та організацій, які вчасно не прибиратимуть навколишні території та не здійснюватимуть відповідні заходи благоустрою, будуть оштрафовані.


  Про це 24 листопада повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.
  Зокрема, за час першого снігопаду в столиці складено вже більше 300 попереджувальних приписів, які стосуються невчасного прибирання снігу.

  "Згідно із чинними правилами благоустрою Києва посадові особи та власники установ і підприємств несуть відповідальність за благоустрій прилеглої території. У першу чергу, йдеться про прибирання, вивезення сміття та розчищення площ від снігу в зимову пору року. З боку міської адміністрації здійснюватиметься контроль виконання цих зобов’язань і застосування відповідних стягнень, оскільки, в жодному випадку прибирання території, за які відповідальний приватний власник, не повинне здійснюватися за рахунок міста", –  підкреслив Петро Пантелеєв.

  Саме тому у місті діє режим оперативного контролю за станом прибирання міста від снігу та ожеледі. Райони міста поділені на сектори, за кожним з яких закріплений інспектор з благоустрою. Інспектор уповноважений складати протоколи про адміністративні порушення, які тягнуть за собою накладення штрафів. Розмір стягнень для фізичних осіб сягає 1360 грн, для громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – до 1700 грн.

  "Протягом останніх двох днів інспекторами КП «Київблагоустрій» складено близько 300 приписів на порушників благоустрою – власників тимчасових споруд та комерційних підприємств, установ та організацій", – зазначив Пантелеєв.
  Попередній матеріал
  Бізнес у світі не усвідомлює ризиків кібератак - Міжнародне дослідження
  Наступний матеріал
  Колишні "регіонали" зазбирались до широкої коаліції на весні