У Києві розширять мережу "Містечок щасливих дітей"

  Як подолати дитячу безпритульність - знає й міська влада. Чиновники розширюють мережу так званих "Містечок щасливих дітей". Цьогоріч у Солом`янському районі відкриють два таких заклади.
  Нагадаємо, півроку тому на Виноградарі відкрили сучасну альтернативу сирітським притулкам - "Місто щасливих дітей". За задумом соціальних чиновників та за спонсорський кошт звели справжній палац для двадцяти дітей, що позбавлені батьківської опіки. Тут їх виховують в умовах, максимально наближених до домашних. Діти ходять до звичайних шкіл. А відтепер ще й їздитимуть на пікніки щовікенду. Напередодні до свята захисту дитини їм подарували новенького автобуса.

  Денис Басс, перший заступник голови КМДА: "Проблема с беспризорниками в Киеве стоит на контроле у мэра. Большую часть из них сейчас не увидишь и на вокзалах, существуют специальные патрули. Здесь каждый - и вы в том числе ошутили такой прилив детской энергии, которая сохранилась в памяти, которая потихоньку стирается. А здесь, перешагнешь порогы себя совсем по-другому ощущаешь".

  Марія: "Мы довольны что у нас такой прекрасный праздник. Он у нас почит каждые выходные. Но этот самый лучший".
  Попередній матеріал
  Теракт поблизу посольства Данії в Ісламабаді - щонайменше 6 людей загинули
  Наступний матеріал
  Автори проекту "Допоможи дітям вулиці" відзвітували про зроблене
  Теги: