У Києві розпочався Книжковий ярмарок [відео]

  Книжковий ярмарок до Дня знань стартував у столиці. В Українському домі перезентували свою навчальну та художню літературу понад 50 видавництв. Вже у перший день заходу встановили рекорд - зібрали найбільшу в Україні абетку з метрових кубиків.

  50 видавництв, тисячі книжок - в Українсьому домі стартував ярмарок до Дня знань. Література на усі роки та смаки.

  Відвідувачі: "Про Київ. Це для наших дітей. Прийшли шось цікаве подивтися, купити. Тому що книжки любимо, читаємо".

  Відвідувачі: "Приїхали на виставку, щоб переглянути книжки. Тому що ми часто купуємо. Тут більше набагато вибір, ніж в магазині".

  Купити пропонують не лише собі: на ярмарку діє благодійна акція - збирають книжки для дитячих будинків.

  Інна Гайдей, організатор книжкового ярмарку: "Охочі подарувати, долучитися до цієї акції, вони зможуть залишати ці книжки. І це не тільки нові, які вони можуть придбати тут, на виставці, а й ті видання, які є в них вдома, вони також можуть їх принести і залишити їх тут для бібліотек дитячих будинків".

  Один дитбудинок уже отримав сертифікат на літературу. Вихованці закладу тепер мізкують - що б такого почитати

  Олександра Лях: "Мені нравиться фантастика, якісь фантастичні історії, або життєві історії. Різні книжки мені подобаються, українські традиції".

  Благодійна акція триває вже п`ятий рік поспіль. За цей час вдалося зібрати вже 20 тисяч книжок. Цьогоріч організатори сподіваються побити рекорд. Тим часом, на вулиці вже реєструють інше досягнення - найбільшу в Україні абетку з кубиків.

  Ігор Підчибій, представник національного проекту "Книга рекордів України": "Мимо такого мероприятия мы пройти, конечно, не могли - в честь дня знаний презентована абетка в виде кубиков. Каждый кубик имеет размер 1000х1000х1000 сантиметров. Это уникальное мероприятие, уникальный рекорд. В мире ничего подобного сделано не было".

  У програмі ярмарку заплановані автограф-сесії з письменниками, майстер-класи від митців та розважальні програми для дітей. Триватиме виставка-ярмарок до 1 вересня.

  Світлана Одаренко, Віктор Сніжко, 5 канал

  Попередній матеріал
  З Поштової площі прибрали пам`ятник загиблим морякам Дніпровської флотилії
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Динамо" зіграє матч-відповідь з "Борусією"
  Теги: