У Києві провели флешмоб до Дня перемоги

  Флешмоб до Дня перемоги. Група користувачів соціальних мереж влаштувала акцію "Подаруй ветерану квітку". Кожен із них приніс із собою 5 гвоздик, щоб подарувати їх 5 учасникам війни. Як проходила акція і як реагували ветерани - бачила Ольга Сас-Тарасова.

  Вони не знайомі та ніколи не брали участі в подібних акціях. Близько півсотні молодих людей сьогодні зібралися разом, щоби привітати ветеранів з перемогою.

  Елизавета Чернишова, учасник флешмобу: "Просто интересно побывать на таком мероприятии, тем более на 9 мая. У меня дедушка воевал, был майором, танкистом. Поэтому очень важно".

  Олександр Крикля, учасник флешмобу: "Люди збираються, щоб привітати людей, які відбули Велику війну і сказати їм спасибі за те, що ми ще живі. Завдяки їм ми маємо честь жити на даній планеті зараз".

  Збирали ініціативну молодь в інтернеті. Організатори флешмобу поширили інформацію про цю зустріч в соціальних мережах. Все, що вимагалося від учасників акції - принести квіти для ветеранів та вивчити кілька фронтових пісень.

  Дмитро Ткаченко, організатор флешмобу: "Давайте все подарим цветы ветеранам. Выйдем на улицу, потратим буквально 20-30 гривен, чтобы подарить ветерану цветок. Я подумал с друзьями и мы решили - надо собрать людей, подарить им и вместе с ветеранами еще попеть песни".

  Від місця збору флешмобівці колоною рушили до пам`ятника Вічної слави. Саме там вони й вітали фронтовиків.

  Володимир Шиш, ветеран війни: "Молодцы, что нас не забывают. Это большое дело. И вспоминают то, что мы забыли. Хотя, мы не забыли. Оно у нас держится и до самой смерти будет держаться".

  Леонід Родіонов, полковник у відставці: "Как прекрасно, что молодежь сегодня подходит, помнит это, поздравляет. Это настолько ценно, одно слово, взгляд придает нам силы жить дальше. Вы должны быть счастливые, но помнить то, что было - молодежь просто обязана".

  Коли всі принесені квіти опинилися у руках ветеранів, розпочали другий етап флешмобу - співали фронтових пісень. До цієї акції миттєво долучилися перехожі та й самі ветерани.

  Ольга Сас-Тарасова, Микола Лєбєдєв, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Букринському плацдармі відзначили День перемоги
  Наступний матеріал
  Столичне метро до літа заговорить англійською
  Теги: