фото day.kiev.ua

У Києві прощались із легендарним динамівцем Андрієм Балем

  На стадіоні імені Валерія Лобановського у Києві знову сумно. Сотні людей прийшли провести в останню путь Андрія Баля – уславленого півзахисника зіркової динамівської команди середини вісімдесятих, серце якого раптово зупинилося дев’ятого серпня на п’ятдесят сьомому році життя.


  Партнери по "Динамо" й досі не вірять у те, що сталося – адже Андрій Михайлович був неймовірним життєлюбом. Він завжди міг знайти потрібні слова для тих, хто його оточував, ніколи не сумував і був надзвичайно позитивним. На його жартах трималася атмосфера в роздягальні. І навіть після невдач він умів так підбадьорити партнерів по команді, що поразка миттєво забувалася. А під час тривалих виїзних турне, згадують одноклубники Баля, частенько розважав їх піснею.

  У своєму останньому інтерв'ю Андрій Баль сказав – хочеться пожити подовше, але якщо прийде час – нічого не зробиш, безсмертних людей не буває. А якби йому сказали, що жити залишилося тиждень – намагався б зробити за ці дні якомога більше добра. І зізнався: вірить у життя після смерті.

  Попередній матеріал
  За добу українські війська визволили чотири міста на Донбасі
  Наступний матеріал
  Сьогодні сили АТО п'ять разів вступали у вогневий контакт з терористами
  Loading...