У Києві пройшов турнір з хокею серед команд дитячо-юнацьких спортшкіл

  Турнір із хокею серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл відбувся цими вихідними у столиці. На льоду змагалися чотири команди: близько 90-та юних хокеїстів.

  Фінальний матч - найзапекліший. На льодовій арені, як на полі бою, змагаються команди "Крижинка" та "Сокіл". Вирують пристасті і поза льодом - на трибунах вболівають батьки та друзі. 6:1 - у "Крижинці" стримано тріумфують.

  Хокеїст: "Краще можна завжди. Задоволені ми".

  Хокеїст: "Первый период было, конечно, тяжело, но когда повели в счете - стало легче уже".

  У "Соколі" - хоч носи і похнюпили - та обіцяють незабаром відігратися.

  Хокеїст: "Та расстроенные мы, потому что мы всегда проигрываем первое место. И судьи были не на нашей стороне, и мы плохо сыграли. Но мы будем стараться выиграть следующий турнир или сезон". 

  Переможці отримали кубки, медалі та грамоти. А спеціальні призи від організатора - кращому воротарю, нападнику та захиснику - судді поділили між хокеїстами обох команд-фіналістів.   

  Знайти спонсорів для проведення таких турнірів - вкрай важко, розповідають у столичній федерації хокею. Тому радіють кожній пропозиції.

  Михайло Царенко, президент Федерації хокею Києва: "Такого турнира, как сегодня, еще не было. Потому что есть спонсоры, есть поддержка, есть организаторы, поэтому мы делаем все возможное для того, чтобы улучшать сегодняшний спорт".  

  Олесь Довгий, співзасновник благодійного фонду Олеся Довгого і Катерини Горіної: "Підримка здорового способу життя - це один із пріоритетів моєї діяльності. Відтак, ви знаєте, хокей - це лише одна із багаточисельних програм нашого фонду, який ми підтримуємо. Не той чи інший вид спорту - ми підтримуємо дітей в їх бажанні займатися спортом".  

  Такі дружні зустрічі, за словами фахівців - це можливість уполювати двох зайців водночас: і здоровий спосіб життя популяризувати, й юним хокеїстам потренуватися перед міжнародними змаганнями.

  Світлана Одаренко, Федір Угненко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  НСК "Олімпійський" готують до концерту Мадонни
  Наступний матеріал
  Долгополов не пробився до 1/8 фіналу тенісного турніру у Майамі
  Теги: