У Києві пройшов Міжнародний екофорум "Довкілля для України" [відео]

  Стандарти "зеленої економіки" та принципи екологічного господарювання активно просувають у Мінприроди. Три дні поспіль представники більше ста потужних вітчизняних підприємств брали участь у ювілейному Міжнародному екофорумі "Довкілля для України".

  Бізнес на захисті довкілля. На форумі-2013 українські підприємства представили природоохоронні програми та проекти екологічної модернізації промисловості. Задоволені заходом і організатори, адже є діалог між владою, промисловцями та громадськістю у вирішенні екологічних проблем.  

  Олег Проскуряков, міністр екології та природніх ресурсів: "Экологическая деятельность правителсьтва - сейчас это один из приоритетов, и приятно, что крупные предприятия, крупный бизнес, несут свою часть экологической ответственности за то, что происходит в экологической ситуации на Украине".

  Протягом трьох днів на семінарах та круглих столах обговорили питання належного захисту довкілля та розвитку альтернативної енергетики. Крім того, основним завданням стало використання європейського досвіду екологізації суспільства. Своєю чергою представники єврокомісії з екологічних програм закликали якнайшвидше освоїти "чисті технології".

  Анджей Янушевський, координатор екологічних програм Єврокомісії в Україні: "Ми дуже розраховуємо на плідну співпрацю з Україною щодо реалізації програм зі збереження довкілля та впровадження програм "зеленої економіки". Європейська комісія повністю готова підтримати Україну в цьому напрямку".

  На Міжнародному форумі "Довкілля для України" протягом трьох днів презентували десятки природоохоронних програм. Зокрема, щодо так званого "екологічного дому", зелених закупівель, облаштування територій великих міст. Цьогорічний захід став ювілейним, десятим. Учасники вже почали готуватися до екофоруму-2014.

  Попередній матеріал
  Столичним школярам влаштували навчальну пожежну тривогу [відео]
  Наступний матеріал
  У Нідерландах випустили ювілейну монету на честь майбутнього короля
  Теги:
  Loading...