У Києві представили роботи неповносправних (репортаж)

  Праця наосліп. Спецодяг для лікарів, залізничників та прибиральниць презентували столичні підприємства, на яких працюють неповносправні. Їхня продукція коштує дешевше, - стверджують виробники, тоді як якість в порівнянні з інозеним одягом, краща.

  Ікони з образами Христа і Божої Матері. Це роботи вишивальниці з вадами руху Світлани Політики. Утім заінтригувала жінка глядачів не тільки яскравим прізвищем. Малює голкою  божественні картини. Упевнена - стане на ноги відразу, як вишиє усіх біблійських святих. Але показати свої роботи особисто не змогла.

  Усього ж на виставці покажуть свою продукцію близько десяти організацій. Вони переконують - творчі роботи, одяг і усілякі господарські дрібнички мають попит. А є попит - є й пропозиція. Товари на будь-який смак. Від електричної розетки до захисних комбінезонів. Приміром, ось цей спецодяг шили люди з вадами слуху. Українське товариство глухих з Білої Церкви цьогоріч виграло державний тендер на пошиття зимових курток. Охочих їх одягти - хоч відбавляй.

  А от жіночий одяг має особливі забаганки. Покупчині вимагають нестандартного підходу.

  Ганна Рибалка, 5 канал: "Комбінезони, куртки і навіть отакі от кухарські ковпаки. Виробники стверджують, продають їх за помірними цінами, а якістю вони не поступаються".

  Кинула оком на товар з виставки і заступник голови КМДА Ірена Кільчицька. Вона хоче придбати набір постільної білизни. Щоправда, не для себе.

  Чиновниця запевняє, праця людей з фізичними вадами цінується і здатна конкурувати на ринку. Тож такі виставки цілком можуть перетворитися на вигідний бізнес, а заразом гарну справу.

  Ганна Рибалка, Олександр Майданюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Rolling Stone визнав Берлусконі рок-зіркою року
  Наступний матеріал
  90% мобільних ввозять в Україну легально
  Теги: