У Києві почав дорожчати хліб

  Услід за проїздом у маршрутках у Києві почав дорожчати і хліб. За "Український" подекуди просять замість звичних 3 гривень і 16 копійок - чотири гривні. А за батон "Нива"- теж на 10 копійок більше. У головному управлінні цінової політики кажуть: деякі сорти хліба вже не є в переліку соціальних. А відтак - їхні виробники можуть надбавляти ціну.

  На Житньому ринку ціни на хліб поповзли вгору. Покупці кажуть - за буханець "українського" просять на десять копійок більше. Трохи виріс у ціні й батон "Нива". Рахують копійку й продавці.

  У "Київхлібі", божаться, ціни - не піднімали. Здорожчання поки що не планують. Переконують - ціни накручують реалізатори. І пояснюють, що у торговельних мережах здорожчав не "Український", а "Український столичний".

  ВАТ «Київхліб», найбільше хлібопекарне підприємство Києва та Київської області, офіційно повідомляє, що ціни на батон «Нива» найближчим часом не переглядатимуться. Відпускна роздрібна ціна у торгівельній мережі на батон "Нива" залишається 3,10 грн. (без упаковки, з ПДВ). Вартість хліба "Українського домашнього" також залишається незмінною - 3,16 грн. (без упаковки, з ПДВ).

  У Головному управлінні цінової політики припускають - вартість батона може зростати й надалі - віднедавна  його виключили із переліку соціальних сортів і тому ціна напряму залежатиме від вартості борошна. "Український" - не дорожчатиме. Зараз це єдиний соціальний хліб, вартість якого має право регулювати держава. 

  Ганна Рибалка, Микола Лебедєв, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Електроенергія знову подорожчала
  Наступний матеріал
  В Києві горить дах будинку культури "Більшовик"
  Теги: