У Києві пікетували чергову незаконну забудову

  Близько сотні активістів вийшли на акцію проти незаконного будівництва за адресою Пирогова, 2. Протестували активно - дійшло до того, що паркан забудовника закидали яйцями.

  Люди кажуть: уже 5 років без жодних дозволів на Пирогова, 2 тривають роботи. Через це у сусідніх будинках, серед яких є пам`ятки архітектури, з`явилися тріщини. Півтора тижні тому Прокуратура винесла припис про зупинення робіт та знесення конструкції. Утім, забудовники кажуть: цього документа не бачили. Водночас, на прохання активістів з`явитись на акцію, щоб отримати приписи особисто в руки, ніхто з компанії не відгукнувся. Натомість, захищати зелений паркан будівельників приїхала міліція та "Беркут".

  Юрій Ноєвий, активіст: "Рішення правоохоронних органів, офіційне, про знесення всього, що тут забудовано - є. Але виконувати його не будуть. Зараз, наприклад, за цими будинками стоять 2 автобуси "Беркуту", і навіть, якщо зараз я підійду і буду гнути цей забор, мене затримають".

  Світлана Щербатюк-Параджанова, місцева мешканка: "Что мы ни делаем, как мы ни боремся - а эта стройка медленно, но продолжает существовать. Вы посмотрите вокруг - что происходит с нашим любимым городом? Я не архитектор, но все-таки человек, имеющий некоторый вкус и общающийся с людьми искуства. По-моему - это уродство".

  Попередній матеріал
  Завтра стартує "Вуельта" - остання велобагатоденка сезону
  Наступний матеріал
  Прокуратуру закликають втрутитись у забудовний скандал на Троєщині
  Теги: