У Києві перевірили готовність комунальників до роботи в умовах снігопаду й ожеледиці

  У Києві перевірили готовності органів управління та сил цивільного захисту до ефективної та швидкої роботи в умовах погіршення погоди та надзвичайних ситуацій.


  Про це у прес-службі КМДА повідомили 21 листопада.

  Зокрема зазначено, що під час проведення тематичного штабного тренування проаналізовано організаційні та ресурсні можливості міських служб для роботи під час снігопадів, ожеледиці, сильних заморозків тощо.

  "Створено оперативний план спільних дій для локалізації та ліквідації аварійних випадків на системах елекро-, тепло-, водопостачання. Навіть в умовах обмежених ресурсів ми повинні забезпечити порядок та оптимальний режим функціонування міста за рахунок вчасного прийняття потрібних рішень та злагодженої роботи усіх підрозділів, що залучені до прибирання снігу", – повідомив заступник голови КМДА та голова Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Петро Пантелеєв.

  За його словами, для прибирання вулиць від снігу та криги підготовлено понад 600 одиниць техніки. Крім того, в особливо складних погодних умовах комунальні підприємства залучать ще понад 200 одиниць спеціалізованого автотранспорту. Придбано близько 72 тисяч тонн піску, солі та суміші для обробки доріг і тротуарів.

  "У кожному районі столиці, за потреби, створюються оперативні штаби та мобільні групи, які повинні мати системну комунікацію зі структурними підрозділами міської адміністрації та комунальними підприємствами. Підготовлено спеціальні організаційні та технічні резерви для безперебійної роботи міського господарства: альтернативні схеми руху транспорту та пішоходів, графік прибирання доріг та порядок оперативної мобілізації наявної техніки з у рахуванням погодних прогнозів тощо", – зазначив Петро Пантелеєв.

  Заступник голови КМДА також підкреслив необхідність вчасного та вичерпного інформування столичних мешканців про зміни погодних умов.

  "Велике прохання до міських автолюбителів: звертайте увагу на повідомлення у ЗМІ щодо прийнятих міською владою рішень, які стосуються організації руху на дорогах. За потреби ми також просимо водіїв обмежити використання власного автотранспорту, щоб не перевантажувати рух в період великих снігопадів", – підкреслив він.

  Попередній матеріал
  Кличко не піде працювати нардепом
  Наступний матеріал
  Італійська астронавтка візьме з собою у космос кавоварку