У Києві перекрили рух транспорту у фан-зонах футбольного чемпіонату [відео]

  Наближення Євро-2012 - відчули столичні водії. Відсьогодні у Києві перекрили рух транспорту у фан-зонах футбольного чемпіонату.

  Зокрема, на Майдані Незалежності та по вулиці Хрещатик на відрізку від вулиці Інститутської до Богдана Хмельницького. Через ремонтні роботи та перекриття доріг у столиці побільшало заторів. Шляхи перекрили за 2 тижні до початку Євро з метою тестування. У ДАІ припускають, що до організації руху довкола фан-зони внесуть зміни. Тому у Держ-авто-інспекції рекомендують водіям слідкувати за інформацією на їхньому сайті.

  Сторожик Наталя, прес-секретар УДАІ у м. Києві: "З 15.00, 29 травня буде закрито рух траспорту на вулиці Хрещати, але на відрізку від Інституцької до Прорізної. Цим же розпорядженням зазначено, що 1-го червня, буде перекрито на вулиці Хрещати, але на відрізку від Інституцької до Богдана Хмельницького. І 2-го червня від Інституцької до Тараса Шевченка".

  Перший киянин: "Можу доїхати - можу, якби трохи з проблемами, трохи об"їзні дороги знаю. А хто н е киянин, так не знає, не може ніяк доїхати.

  Другий киянин: "Жахливо! 3 дні Євро і півтора року мук".

  Попередній матеріал
  Термінал "Д" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" розпочав свою роботу
  Наступний матеріал
  Станцію "Майдан Незалежності" закриють для входу пасажирів
  Теги: