5.ua

У Києві оголосять конкурс на будівництво нових приміських автостанцій

  З метою впорядкування пасажирських перевезень приміських маршрутів Києва міська влада планує провести інвестиційний конкурс щодо будівництва нових автостанцій 5-го класу. Про це 2 вересня повідомив директор комунальної служби перевезень Сергій Савтир.


  За його словами, це дозволить знизити напруженість серед перевізників, збільшити рентабельність місцевих маршрутів, підвищити комфорт для пасажирів і зменшити ризик виникнення ДТП і заторів у столиці.

  "Сьогодні пріоритетним для нас є будівництво таких автостанцій у безпосередній близькості до меж Києва, метрополітену, трамвайних і тролейбусних маршрутів та закріплення початкових/кінцевих зупинок приміських автобусних маршрутів загального користування на цих автостанціях", – наголосив Сергій Савтир.

  Також він зауважив, що будівництво нових автостанцій має розпочатися після визначення конкретних місць під них і проведення інвестиційного конкурсу.

  Директор комунальної служби перевезень наголосив, що впорядкування пасажирських перевезень на території міста згенерує дохід від автостанцій у вигляді касового збору та, відповідно, дозволить збільшити надходження до столичного бюджету.
  Попередній матеріал
  Український роман увійшов до шорт-листу престижної польскої премії
  Наступний матеріал
  Семенченко не хоче бути міністром оборони і ще не вирішив, чи піде в політику
  Теги:
  Loading...