У Києві обкрадають ліфти (репортаж)

  Грабіжники атакують. Обкрадають не тільки людей, а й ліфти. Забирають котушки, без яких механізм уже не працює. Найбільш активно діють злочинці у Дніпровському районі. Там вони вивели з ладу близько 30 ліфтів.

  Щоби потрапити до своїх осель, мешканці дев`ятиповерхівки на Челябинській, 3 змушені підініматися сходами. Вже другий тиждень тут не працює ліфт. З машинного відділення викрали котушку. 

  Це справа рук мисливців за кольоровими металами. Одна така котушка - це 4 кілограми мідної проволоки. У пунктах прийому металобрухту вона завжди в ціні. 

  Спіймати грабіжників непросто. Крадуть вони, переважно, вдень, коли  вдома лишається мало людей. Працюють професійно. На заваді їм не стає ані домофон, ані консьержі, ані дверні замки.  

  Нині через крадіжки лише в Дніпровському районі стоять без діла вже 27 ліфтів. Коли вони запрацюють знов, у ЖЕКах не знають. Кажуть: мають великі борги перед компаніями, що їх обслуговють. "Отісу" винні близько 3-х мільйонів, "Київліфту"- півтора. Через це довелося просити у мерії додаткових грошей. Та поки на них чекатимуть, мешканці багатоповерхівок ходитимуть пішки.
  Світлана Рябошапка, Іван Головач, 5 канал  

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.61Мб)

  Попередній матеріал
  Австрійці інвестують в завод з перероблення асфальту
  Наступний матеріал
  Масове поховання знайшли військові у столиці Бангладешу
  Теги:
  Loading...