5.ua

У Києві можуть з'явитись нічні "маршрутки"

  "Київпастранс" планує ввести сервіс, за яким можна замовити нічну маршрутку. Але на постійній основі - у нічну зміну – ці "маршрутки" працювати не будуть.
  Підприємство планує лише продовжити роботу транспорту на певних умовах. Про це повідомив заступник голови КМДА Михайло Костюк.

  За його словами, домовитися про продовження роботи маршрутки може навіть адміністрація кінотеатру або іншого нічного закладу. Головною умовою є - велика група людей , яку необхідно перевезти з однієї точки міста в іншу.

  "Ми вивчали питання - постійного потоку пасажирів вночі немає. Адже робота метрополітену та останні рейси автобусів закінчуються після години ночі, а для окремих пасажирів є таксі. Але якщо десь є стабільний пасажиропотік, і буде заповнена хоча б половина маршрутки, ми можемо продовжити маршрут на 30-40 хвилин. Наприклад, якщо якесь підприємство закінчило зміну в годину або другій годині ночі, і треба доставити 150 осіб в один район, то керівництво може звернутися в "Київпастранс", і ми обов'язково допоможемо", - сказав Костюк.
  Попередній матеріал
  Верховна Рада сьогодні проведе засідання
  Наступний матеріал
  Помер музичний критик та телеведучий Святослав Белза