У Києві дискутували на тему цьогорічних виборів і благодійності

  У Києві дискутували на тему цьогорічних виборів і благодійності. Її ініціювали самі керівники благодійних фондів.

  Через активне висвітлення доброчинних акцій засобами масової інформації - громадяни розглядають таку благодійність як один із видів політичного піару. Зокрема, за дослідженнями громадської організації "Опора" - 64 благодійних фонди України використовують свою діяльність у політичних інтересах. Водночас деякі експерти вважають, що ця кількість насправді удвічі, а той утричі більша. Аби виправити ситуацію учасники дискусії - обговорили ситуацію та визначили принципи, яких потрібно дотримуватися благодійним фондам під час передвиборної кампанії.

  Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників: "Ситуація, яка в інформаційному полі створилася - її треба змінювати і сьогодні ми збираємо фонди, які на своїй прктиці змогли відділити політику від благодійності. Бо, міжнародний досвід говорить, що політика не може йти поруч з благодійністю".

  Оксана Гуляєва, директор благодійного фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної: "Для нас як для фондів завдання у наступному: по-перше змінити конкуренцію на співпрацю та партнерство. Нашою задачею є переведення благодійності у ранг моди та престижу. Пропоную співпрацю з державами і пропоную розробку та розширення структурованості та системності благодійної діяльності".

  Попередній матеріал
  Виборчі перегони у столиці у розпалі
  Наступний матеріал
  До Києва прибули науковці з японського міста Кіото
  Теги: