5.ua

У Києві до 3 червня буде відбуватись "Парад культур"

  У Києві до 3 червня вперше буде реалізовано масштабний культурний проект – "Парад культур" Про це 5 травня повідомили у прес-службі КМДА.


  Як повідомляється, дійство розпочнеться 31 травня, в День Києва, на центральній вулиці столиці і продовжиться в парку "Київська Русь". Киян і гостей міста чекає "Парад казок" - барвистий костюмований карнавал історії та легенд з різних країн. Також відбудеться "Парад спорту" - традиційний пробіг під каштанами, спортивні конкурси.

  У "Парку Київська Русь" кожен день буде присвячений країнам-учасницям "Параду Культур". У рамках святкової програми країни представлять свою автентичну культуру, національні костюми, народні ремесла і кухню.

  Крім того, у тому ж місті 31 травня та 1 червня відбудеться Чемпіонат України з історичного бою "Поклик героїв". Спортсмени боротимуться за звання найсильнішої команди , проявляючи свою бойову майстерність і волю до перемоги в турнірних поєдинках і групових боях. Заключною подією "Параду Культур" стане грандіозне дійство, де будуть представлені артисти від країн-учасниць, що завоювали любов і популярність у своїх країнах.
  Попередній матеріал
  У Ровеньках озброєні громадяни намагалися захопити відділок міліції
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура шукає російських диверсантів, які труїли українських солдатів
  Теги: