У Києві далі палять авто – постраждали працівниця посольства і журналіст

  Попередня версія інцидентів – підпал. Протягом ночі вогонь фіксували у Солом’янському, Печерському, Оболонському, Дарницькому та Подільському районах. У двох останніх палало одразу кілька машин.

  Легковик представниці посольства Канади – Інни Царькової – загорівся на вулиці Федорова. Нагадаємо, що Царькова брала активну участь в Євромайдані та їздила із авто-акцією протесту до президентської резиденції Межигір’я. Наприкінці грудня Печерський суд позбавив її водійських прав на півроку – нібито, за невиконання вимоги інспектора про зупинку. Водночас, близько 1-ї на київській Куренівці спалахнула машина журналіста 5-го каналу – Олега Криштопи. Як наголосив власник, він брав участь у протестних пробігах, а його автівка – була у нелегальній інтернет-базі номерів автомайданівців.

  Олег Криштопа, журналіст: «Нападники з’явилися біля 1-ї ночі, свідки кажуть, що бачили 3-х чоловіків, які підпалили машину і одразу кинулися кудись у двір. На лобовому склі автомобіля стояла перепустка на в’їзд на 5 канал, де великими буквами було написано PRESS – тобто, нападники точно, очевидно, бачили, що власник автомобіля – журналіст. Автомобіль був у базі даних, яка масово розповсюджувалася інтернетом, з конфіденційною інформацією – адреси, номер паспорта, номер автомобіля. Ця конфіденційна інформація могла бути лишень у Державтоінспекції».

  Попередній матеріал
  ДСНС: негода знеструмила більше 400 населених пунктів України
  Наступний матеріал
  Порошенко: сьогодні Україна – в серці кожного європейського політика
  Теги:
  Loading...