5.ua

У Києві без тепла другий тиждень мешканці будинку по вулиці Шпака [відео]

   

  Марія Копяткевич, мешканка будинку без опалення: «Шпалери не відпадають - маємо грибок і обвалену стіну. Але опалення теж немає».

  У квартирі родини Копяткевичів показують промоклу стіну. Кажуть - щойно в жовтні увімкнули тепло - повідпадали шпалери. Стіни взялися грибком. Після ремонту даху працівниками ЖЕКу - зненацька зникло опалення.

  Тетяна Буркацька, мешканка будинку без опалення: «То вони розповідають, що винна котельня. Ідемо до них, у них все включено значить, винні сантехніки».

  Микола, працівник ЖЕКу: «Об’ясняю - значить котельня не дає нормального режиму опалення».

  Питання «Коли ж нарешті увімкнуть опалення?», люди адресували в численних листах і телефонних дзвінках - до ЖЕКу, «Кивїенерго», міської служби допомоги киянам 15-51, профільного управління КМДА та навіть Адміністрації Президента. Скрізь отримували відписки. Проблемним будинок став не лише цьогоріч, обурюються мешканці.

  Тетяна Буркацька, мешканка будинку без опалення: «У нас це тягнеться більше десяти років. Ми ходили до начальника ЖЕКа, ходили інші наші сусіди, дзвонили. Нам такі баєчки розповідали».

  Обурені мешканці рушають до котельні. Там довго говорити з ними не стали.

  У ЖЕКу «5 каналу» телефоном повідомили - на місці працюють представники «Київенерго» та кілька працівників від комунального підприємства. Останні переконані - люди сидять у холоді через недопрацювання «Київенерго». Заступник технічного директора компанії пояснює - це неможливо. Бо все, що від них залежало - зробили.

  Григорій Саєнко, заступник технічного директора АК «Київенерго»: «Цей будинок підключений до котельні. Котельня працює в штатному режимі з параметрами теплоносія згідно тих режимів які повинні бути. Тому претензій які би не дозволяли забезпечувати теплом з боку "Київенерго" – немає».

  Тим часом зараз у будинку на Шпака температура не піднімається вище 15-ти градусів.

  Мама: «Одеваем в семь одежек!»

  Тимофій (4 роки): «Колготки, штани, топи, куртка, рукавички и шапка нова!»

  Ганна Рибалка, Сергій Клименко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Маккартні просить Путіна посприяти звільненню активістів «Ґрінпіс»
  Наступний матеріал
  «Київенерго» поступово підвищує температуру у теплових мережах столиці
  Теги:
  Loading...