У КОДА влаштували тренінг для прийомних батьків

  Семінар-тренінг для батьків, котрі виховують дітей-сиріт у будинках сімейного типу влаштували у Київській облдержадміністрації. На них багатодітні батьки ділилися досвідом.

  Володимир разом із дружиною Тетяною виховали 18-ро дітей. Троє з них рідні, решта - безхатченки, яких знаходили на вулиці. Нині багатодітний батько уже радіє усмішкам онучки свого вихованця.

  У Надії Василівни інтернаціональна родина. Під одним дахом миряться українці, африканці та цигани. Жінка зізнається: найбільше дошкуляли цікаві погляди місцевих мешканців. Раз на рік багатодітні батьки зустрічаються під одним дахом на семінарах, де обговорюють свої радості та проблеми.

  В області працює більше 30 дитячих будинків сімейного типу. Найбільше їх у Фастівському районі. Найбільше багатодітних батьків турбує брак житла для своїх уже дорослих вихованців.

  Нині на Київщині стартує нова програма для дітей, які досягли повноліття і залишають стіни дитячих будинків. За досвідом Великої Британії та Німеччини для них шукають кураторів, які б прийняли сиріт до своїх домівок і стали їхніми наставниками. За це вони отримуватимуть кошти від обласної адміністрації. Нововведення випробовуватимуть три роки, поки що на кошти благодійних організацій. Нині стати кураторами зголосилися уже 20 людей.

  Наталя Гончарова, Микола Лєбєдєв, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Першим трьом столичним підприємствам автоматично відшкодують ПДВ
  Наступний матеріал
  Сьогодні стартує Український тиждень моди
  Теги: