У КОДА провели акцію "День з губернатором"

  "День з губернатором" - таку акцію провели сьогодні в обладміністрації. Восьмеро найактивніших студентів - мали змогу протягом дня працювати разом із головою Київської облдержадміністрації. Молодь не лише ознайомилась зі звичайним днем чиновника та його щоденними справами, а й внесла свої пропозиції щодо покращення життя на Київщині.

  Звичайний день губернатора Київщини розпочинається о восьмій ранку. Далі наради, зустрічі та інші повсякденні справи.

  Тетяна Дзюба, студентка: "Дуже насичений день. Ти маєш дуже швидко від однієї ситуації до другої переходити і включатися в неї. Не маєш часу майже на відпочинок. от саме це шокувало - насиченість. дуже важко. Не кожен зможе так".

  І в кабінеті посидіти, і в теплиці помідори оглянути. З робочим візитом студенти разом з губернатором відвідали парники в селищі Калинівка. Зараз там збирають останній в цьому сезоні врожай.

  Олег Водяний, студент: "Потрібно мати компетенцію в кожній справі. Ми зрозуміли, що потрібно пройти нелегкий шлях від робітника простого до великого керівника. Потрібно зразу починати там з маленького рівня і по трохи рости до керівника".

  Завдяки таким акціям, впевнені в адміністрації, активісти студентського самоврядування можуть і досвід перейняти, і з власним майбутнім визначитись.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Вони приймають досвід і в кінці-кінців, рано чи пізно, їм потрібно стати керівниками. От вони і визначаться, наскільки благодарна робота бути чиновником, тому що не тільки їздити на машині, і тебе приймають. А потрібно приймати відповідні рішення у вирішенні тих чи інших питань, і за які потрібно і відповідати".

  Чи допоможе в житті студентам приклад губернатора поки що невідомо. Однак вміння знаходити інвестора двоє активістів таки засвоїли. Завдяки їм 17 листопада у день студента молодь Київщини зможе їздити громадським транспортом із 50-ти відсотковою знижкою. Таку ідею вони ще вранці запропонували губернатору.

  Ольга Сас-Тарасова, Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Мер Запоріжжя обіцяє знести Сталіна, якщо той - незаконний
  Наступний матеріал
  Півтора місяці мають кияни для укладання договорів з податковими
  Теги: