У КОДА обіцяють покращити умови навчання у школах Білої Церкви

  Покращити умови навчання у школах Білої Церкви взялися в облдержадміністрації. Уже до кінця року обіцяють поновити обладнання у кабінетах школи номер 16. Крім того, розпочати будівництво спорткомплексу для вихованців "Обласного ліцею-інтернату фізичної культури".
  І ще одна приємна новина для малюків - у місті завершать реконстуркцію Обласного центру творчості для дітей та юнацтва.

  Вадим Тарасенко, школяр: "Чемпіон України зі спортивної ходьби на 10 кілометрів. Чемпіон міжнародних змагань "Вечірній Іванофранківськ" зі спортивної ходьби на 3 кілометри".

  10-ти класник Вадим вихваляється своїми спортивними здобутками. Утім, медалі та кубки мають усі його однокласники. Адже навчаються талановиті підлітки у Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту. Уроки чергуються з тренуваннями.

  Школяр: "У 8 годин тренування, потім школа йде, і вечірня треніровка йде о п`ятій годині".

  Серед вихованців інтернату - рекордсмени світу та Європи, заслужені майстри спорту та учасники Олімпійських ігор. Однак ліцей досі не має власного тренувального комплексу, тому навчаються - на орендованих базах міста.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадмністрації: "Зрозуміло, що його потрібно якмога найперше зробити. Тому що умови певні для навчання, функціонування і проживання є, а от для заняття спортом - їм потрібен спортивний манеж. Зрозуміло, що це потрібно робити, потрібні кошти, я їх знайду, я їх зроблю".

  Школа №16 - чи не одна з найбільших у Білій Церкві. Тут навчається понад тисячу дітей. Своїми планами на майбутнє з губернатором діляться четвертокласники.

  Школяр: "Я хочу стати музикантом".

  Школяр: "Я мрію стати вчителем фізкультури".

  Школяр: "А я хочу стати вчителем математики".

  Граніт науки майбутні Шопени, Шевченки та Ньютони гризуть у просторих і світлих класах. Школа працює лише третій рік. Однак більшість приміщень досі порожні. Закладу потрібно два мільйони гривень на закупівлю обладання для кабінетів фізики, хімії, майстерень, спортивного та актового залів. 

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадмністрації: "Дам доручення, вийду з клопотанням, а в мене вже була розмова з міністром освіти Дмитром Табачником, і ми разом з ним попрацюємо, і буквально до квітня місяця зробим так, щоб ця школа функціонувала в повному об`ємі".

  Не навчанням єдиним. Уже другий рік триває реконструкція Будинку культури та дозвілля. Там має бути Центр творчості дітей та юнацтва Київщини. Для завершення робіт необхідно ще 5 мільонів гривень. Гроші мають знайти вже до кінця року. Окрім того, цьогоріч у Білій Церкві планують почати будівництво дитячого садка та розробити проектно-кошторисну документацію нової школи.

  Світлана Одаренко, Андрій Верстюк, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Софію Київську перепідпорядкували Мінкульту попри протести громадськості
  Наступний матеріал
  У Києві знову вилучають з незаконного продажу первоцвіти
  Теги: