У КНТЕУ пройшла посвята першокурсників у студенти

  Посвяту у студенти вже пройшли першокурсники Київського національного торгівельно-економічного університету. Урочистості відбулися в реконструйованому навчально-лабораторному корпусі.

  Там відремонтували центральний холл та встановили нове лабораторне обладнання. Цьогоріч в університеті оновили бібліотеку, придбали нову техніку, відремонтовали аудиторії. Навідалася сюди і колишня студентка універистету - секретар Київради Галина Герега. Каже, що добре знає про високий рівень освіти у виші та впевнена, що його студенти зможуть в майбутньому допомогти міській владі у втіленні наймаштабніших проектів. Керівництво вишу запевняє, що радо допоможе місту з кадрами. Для цього тут всі умови.

  Галина Герега, секретар Київради, заступник Київського міського голови: "Ми затвердили стратегію розвитку Києва до 2025 року, також намітили низку реформ у різних галузях життєдіяльності міста, тому саме такі спеціалісти для розвитку міста нам потрібні. І ми з задоволенням будемо чекати на них".

  Анатолій Мазаракі, ректор КНТЕУ: "Університет повністю готовий до навчального року, викладачі відпочили, всі кафедри укомплектовані, за літо відремонтовано і відреконструйовано 65 аудиторій, поповнено бібліотеку, придбано нову комп`ютерну техніку". 

  Попередній матеріал
  У Броварах відкрили ясла і дитячий садок
  Наступний матеріал
  Знову запрацював київський музей пасажирського транспорту
  Теги: