У Києві святкують День Європи [відео]

  Також у Києві святкували День Європи. Вже водинадцяте. На Хрещатику влаштували імпровізоване наметове містечко. Тут країни ЄС презентують себе, пригощають національними стравами та навчають усіх охочих мові.

  Іспанець Фернандо на Хрещатику рекламує національну страву - паелью. Смачним зазиває перехожих до іспанського намету у Євромістечку. Навіть розкриває секрет страви.
   
  Фернандо, кухар: "Ля паелья. Інгрідієнтес -чеснок, лук, горошек, спаржа зеленая, куркума, шафран -что хочешь".

  А ось Юрген розповідає: переїхав до Києва, бо одружився з українкою. І тепер на рівні з німецькими делікатесами шанує і українські страви

  Юрген, учасник святкувань: "Борщ, пельмени и вареники с луком и сметаной".

  А фінський намет вирішив брати інтелектом. Тут проводили вікторину та навчали охочих фінської мови. Кажуть, вона в Україні поряд із екзотичними.

  Оксана Органіста, викладач фінської мови: "Надзвичайно складна. Справа в тому, що вона зовсім не схожа ні на україську, ні на англійську. Це зовсім інша мовна сімя. Цікавість є, але не на такому вискокому рівні, звісно".

  Далі - офіційні привітання від чиновників і послів. Глядачі тим часом роздумують, чи треба Україні вступати до Євросоюзу

  Гості міста: "Все зависит от условий, по которым мы можем туда попасть. У нас нету четких условий, потому что Европа сама не определилась чего от нас хочет".

  Гості міста: "Так, тому що вона достойна цього".

  Гості міста: "Нужна ли нам такая Европа? Потому что Европа сегодня переживает глубокий кризис. Ценности уничтожаются через однополые браки, ювеналную юстицию".

  Чиновники тим часом звітують щодо угоди про асоціацію. Запевняють, більшу частину умов для вступу вже виконали.
   
  Кожара, міністр закордонних справ України: "На сьогоднішній день більша частина роботи, необхідна для підписання угоди про асоціацію вже зроблена.  І залишилось з формальних тих дій зробити зовсім небагато.

  День Європи проводять в Украні вдоинадцяте. Організатори сподіваються, що в майбтньому святукаватимуть його вже як частина європейської сім`ї

  Євгенія Подобна, Іван Вірченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Мітинг активістів ПР на Європейській площі
  Наступний матеріал
  Сутички між християнами та мусульманами в Єгипті: одна людина загинула
  Теги: