У Голосієво почастішали зсуви ґрунту (репортаж)

  Зсуви - лихо правобережжя Києва. Не шкодує ця стихія схили Дніпра разом з пам`ятниками та церквами. А цьогоріч на межі обвалу опинилися більшість корпусів аграрного університету та житлові будинки в Голосієві. Склалася надзвичайна ситуація, яка може призвести до непередбачуваних наслідків. Усього в районі тридцять три зсувонебезпечні зони.

  10 корпус Аграрного університету майже завис над прірвою. Земляні вали від будівлі відділяє тільки асфальтова доріжка завширшки три метри. Заступник начальника держуправління охорони навколишнього природного середовища Юрій Будунов б`є на сполох. Адже перевірка показала - ситуація стає критичною.

  Ярослав навчається в цьому корпусі. Каже: студенти про проблему знають, не раз зверталися до керівництва ВИШу. Однак їх запевнили - такої проблеми не існує. Тому можна спокійно навчатися. 

  Керівництво Голосіївського району занепокоєне. Випадки із сповзанням ґрунту почастішали. Саме зараз зсувні процеси біля 10 корпусу активізувалися. З сильної зливи частина схилу може розмитися. Це призведе до того, що споруда може завалитися. 

  Звупинити зсуви може проведення каналізації та підпірна стіна. Проте грошей на її зведення в районі немає. У міськадміністрації про проблему знають. Але заявляють - фінансувати роботи має сам університет.

  Доки чиновники вивчатимуть проблему - корпус може розвалитися. Фахівці говорять: ситуацію потрібно виправляти вже цьогорІч. Адже навчальний заклад тримається на волосинці.

  Наталя Калінка, Денис Ковальов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.39Мб)

  Попередній матеріал
  Офіційні заходи до святкування Великодня
  Наступний матеріал
  Кожем`якін: ВР розгляне антикризові законопроекти 14.04.09
  Теги:
  Loading...