Анатолій Гриценко

У Facebook антифани створили спільноту проти Гриценка

  Учасники групи дорікають Гриценку за його проросійську позицію з деяких питань, а також роботу в уряді Януковича

  У Facebook супротивники Анатолія Гриценка створили групу, що залучили вже більше ніж 15 тисяч підписників. Кажуть, що мета спільноти – викриття Гриценка та збір доказів його корупційних дій на посаді голови Міноборони, передає "Антикор".

  Серед розміщених матеріалів у групі – відео Олександра Дубинського, в якому він заявляє, що Анатолієм Гриценком повністю керує його дружина Юлія Мостова. Дубинський стверджує, що саме Мостова веде перемовини із бізнесменами щодо фінансування Гриценка та саме вона вирішує за полковника всі стратегічні питання.

  Крім того, у групі, що отримала назву "Реальний Грищ", Анатолія Гриценка звинувачують у незаконному відчуженні землі за заниженою ціною у Кончі-Заспі на десятки мільйонів гривень. При цьому найбільше переглядів нині зібрало відео депутатки від "Народного Фронту" Тетяни Чорновіл з вимогою притягнути Гриценка до відповідальності. Народна обраниця, зокрема, закликала детективів НАБУ розслідувати корупційну діяльність Гриценка.

  Крім того, учасники спільноти дорікають Гриценку за його проросійську позицію з деяких питань, а також роботу в уряді Януковича. Популярності набувають і схвальні висловлювання Гриценка на адресу Януковича часів президенства останнього.

  У групі містяться й відео різних журналістських розслідувань довкола Гриценка, зокрема і програми "Закрита зона", що виходить на "Прямому". У розслідуванні Володимир Ар’єв стверджує, що українська армія протягом багатьох років цілеспрямовано розпродувалася і саме Гриценко у якості міністра укладав угоди із продажу майна на рекордну суму в 1,3 млрд гривень. Також наявне і розслідування програми "Наші гроші", в якому журналісти детально описують схему відчуження землі на 26-му кілометрі Столичного шосе у Кончі-Заспі в інтересах братів Буряків за заниженою вартістю.

  Автори проекту знайшли і відео будинку Гриценка у цій же Конча-Заспі, оформленого на його дружину Юлію Мостову. Судячи з будівлі, полковник веде не таке вже скромне життя і є достатньо заможною людиною. Будинки в цьому районі, подібні до оселі Гриценка, коштують щонайменше 10 000 000 гривень.

  Попередній матеріал
  Підтоплені будинки і садиби: на Івано-Франківщині ліквідовують наслідки зливи
  Наступний матеріал
  У водія "Хаммера", який збив дівчинку на переході, примусово взяли зразки для аналізів
  Теги: