У Дніпровському районі у школи відбирають стадіон під забудову

  У дітей забирають спортивний майданчик. Школа 201, що у Дніпровському районі, відвоювує свій стадіон у забудовників. Адже на дитячому майданчику збираються звести дорослий спорт-комплекс із сауною.

  Про це батьки учнів дізналися на шкільних зборах. Утім, як виявилося, то були громадські слухання. При чому, як кажуть батьки, більшість присутніх - люди, що не мали відношення до школи. Рішення ухвалили, а школярів і їхніх дорослих поставили перед фактом. Стадіон 201-ї школи - місце, куди приходять діти і у позашкільний час. До того ж - це найбільший майданчик у Дніпровському районі, там дітлахи катаються на велосипедах та грають у футбол. Замість нього керівництво школи та забудовник обіцяють обладнати територію поблизу інфекційного відділення. Із забудовою стадіону незгодні також мешканці сусідніх будинків. Лише за 3 дні проти зведення сауни і спорткомплексу для дорослих підписалося більше трьох сотень осіб.

  Євгенія Стєпнова, мешканка мікрорайону: "Тут буде постійна парковка, оскільки приїжджатимуть на машинах. Дирекція, в принципі, скриває, що тут буде. Але план показували, комерційна структура показувала, тут буде великий-превеликий комплекс. Вся ця територія - буде критим стадіоном".

  Тетяна Василенко, мешканка мікрорайону: "Нам немає куди піти. У нас - жодного майданчика для дітей".

  Володимир Іванов, мешканець мікрорайону: "Це ситуація, яка відбувалася на території школи 183. В цій школі дійсно створили льодову арену Але жодна дитина місцевих жителів на цій льодовій арені не займається".

  Ніна Дяченко, мешканка мікрорайону: "А якщо тут почнуться бульдозери, почнуться крани, то що ж буде з цих будинків?"

  Попередній матеріал
  Столичне метро до літа заговорить англійською
  Наступний матеріал
  Володарем Кубка Росії вперше в історії став казанський "Рубін"
  Теги: