У червні почнеться набір волонтерів на Євро-2012

  Уже у червні почнеться набір волонтерів на Євро-2012. Перший етап відбору - реєстрація на сайті УЄФА. Восени відбудуться інтерв`ю із претендентами, за його результатами і будуть сформовані списки волонетрів.

  Помічниками під час проведення чемпіонату Євро-2012, можуть стати усі охочі. Головне - мати 18 років, добре знати англійську мову і бажання працювати. Щоби стати волонтером, достатньо заповнити анкету на сайті UEFA.com, та пройти співбесіду. Наступний етап - електронне дистанційне навчання та робота з тренером. Загалом, у столиці планують підготувати близько тисячі волонетрів.

  Андрій Банцер, начальник відділу роботи з волонтерами: "У Києві буде два волонтерських проекти: волонетри УЄФА і волонтери приймаючого міста. Волонтери УЄФА працюють на офіційних заходах, вони допомагають в організації матчів, вони допомагають в футбольній складовій подій. Реєстрація на волонтерський проект приймаючого міста вже розпочалась. Реєстрація у волонетри УЄФА почнеться в червні цього року на сайті UEFA.com".

  Оксана Волошенюк - студентка одного з київських вишів. Вона - майбутній економіст. Волонетром дівчина захотіла стати вперше. Впевнена - якщо вдасться потрапити до команди добровольців, зможе добре закріпити теоретичні знання на практиці.

  Оксана Волошенюк, майбутній волонтер: "Я б хотіла внести свою лепту в створенні позитивного іміджу держави, щоб іноземці по-новому відкрили для себе Україну. Щоб вони зрозуміли, що це чудова країна, і отримали тільки позитивні враження від нашої держави". 

  Напрямків у роботі волонтерів УЄФА більше двадцяти. Роботи вистачить усім. Оплачуватись вона не буде. Проте, для волонтерів заробітня плата - не головне. Нові знайомства та яскраві враження - ось винагорода.

  Найбільшої допомоги волонтерів потребуватимуть відділи акредитації, безпеки і правопорядку, а також транспорту.

  Оксана Волошенюк, майбутній волонтер: "Мені б хотілось зустрічати іноземні делегації, представників УЄФА. Сподіваюсь, що я буду прекрасним волонтером. По крайній мірі, я докладу до цього максимум зусиль. І зроблю все можливе, що від мене залежить".

  Працювати добровольцям доведеться 2 місяці. Як заохочення, їм обіцяють повне спортивне екіпірування. Наразі відомо, що волонтерський спецодяг буде блакитного кольору.

  Андрій Банцер, начальник відділу роботи з волонтерами Євро-2012: "Кожен волонтер УЄФА отримає уніформу в подарунок від спонсора турніру. Кожен з них отримає акредитацію, доступ у волонтерський центр, харчування на час роботи. Ну і, звичайно, незабутні враження, які за гроші не купиш. Ті волонтери, які зареєструються у волонтерський проект УЄФА, місто Київ, стануть реальними співорганізаторами як турніру, так і головного фінального матчу".

  Після закінчення чемпіонату організатори вручать волонтерам свідоцтва, подарунки і влаштують грандіозну вечірку.

  Анастасія Кобилянська, Олександр Водін, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві викрили потужний конвертаційний центр
  Наступний матеріал
  Київ відвідав патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ
  Теги:
  Loading...