У броварській лікарні вибухнув котел - обійшлось без постраждалих [відео]

  Котел вибухнув у райлікарні Броварів. Обійшлося без постраждалих, лише повибивало шибки. Серед ймовірних причин інциденту - застаріле обладнання.

  Вибух на території Центральної районної лікарні у Броварах стався напередодні увечері. Тутешні лікарі кажуть - він був такої сили, що у приміщеннях повибивало шибки. Робота місцевої котельні зупинилася через перебої з електропостачанням. Після його відновлення оператор спробувала увімкнути котел. Саме тієї миті стався вибух.

  Валентин Багнюк, головний лікар Броварської райлікарні: "Сусідні вікна всі цілі. Виходить, тільки вилетіли вікна тільки там, де котельня. Суть в техніці безпеки. Коли виникає взрив, там є випускні клапана, вони підриваються і вибух іде в стелю, по стелі - в вікна".

  Черговий оператор не постраждала. Ще кілька працівників перебували у сусідньому приміщенні. Вони теж не поранені. На місце пригоди відразу прибули представники Держслужби з надзвичайних ситуацій та Держгірпромнагляду. Їхні попередні висновки щодо причини вибуху - порушення технологічного процесу під час роботи в котельні.

  Вікторія Рубан: "Там працюють і представники правоохоронних органів, і інших служб, попередньо - це порушення технологічного процесу. Але на даний момент причини ще з`ясовуються. І коли вже будуть висновки комісії - буде достеменно відомо, з чого стався вибух".

  Несправність обладнання - ще одна можлива причина вибуху, яку нині розглядають рятувальники. Котел, який обігрівав лікарню, відслужив уже 17 років, хоча за нормами його термін експлуатації щонайбільше 10.

  Працівниця Броварської райлікарні: "Що котли старі - то я знаю. Їх ремонтірували, осінню і ось зараз. Що вони старі - то старі".

  У лікарні запевняють - щороку в котельні проводили необхідні перевірки щодо безпеки, і жодних зауважень не було. Тепер чекають висновків експертів. Відновити роботу котельні в звичайному режимі мають до кінця тижня.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, 5 канал

  Попередній матеріал
  "Київенерго" погрожує зупинити метро за борги
  Наступний матеріал
  Річницю інавгурації Януковича кияни відзначили маршем протесту [відео]
  Теги:
  Loading...