У Броварах запрацював завод із виробництва металоконструкцій

  Україна може відмовитися від імпорту металевих конструкцій з Росії, Польщі та Туреччинни, збільшивши власне виробництво. У державі вже з`явився вітчизняний завод з виробництва металевої продукції.

  Підприємство запрацювало у Броварах. Його зводили майже три роки. На площі більше двох з половиною гектарів встановили сучасне устаткування - тож, на виробництві працюють лише зо дві сотні осіб. Переважно це - оператори та електронники. Завод виготовляє продукцію для будівництва переправ, зведення житла та підприємств важкої промисловості. Загалом, майже 30 тисяч тонн металевих конструкцій на рік. Цього достатньо, щоби забезпечити внутрішні потреби. Крім того, вартість вітчизняної продукції - на 10 відстотків менша за імпортний аналог.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Це майже 400 млн. інвестицій, це сотні робочих місць, це високотехнологічне обладнання і це завод, який спеціалізируєтся на тяжких конструкціях. Таке виробництво в цілому потрібне не так Київщині, як всій Україні".

  Дмитро Лучко, в.о. директора заводу з виробництва металоконструкцій: "На заводі можна виробляти продукцію таких габаритних розмірів, яких на сьогоднішній день в автоматичному режимі на Україні не виробляють. Наприклад, балки висотою 2,5 метрів".

  Попередній матеріал
  Під КМДА протестували проти приватизації будіель Голосіївського парку
  Наступний матеріал
  Післязавтра "Динамо" зіграє матч-відповідь з "Борусією"
  Теги: