У Бородянському районі на Київщині відкрили новий навчальний комплекс

  Подарунок до свят - новий навчальний комплекс. Його відкрили у Бородянському районі на Київщині. Вчитимуться там близько двохсот учнів.
  Щоби подивитися на сучасний комп`ютерний клас та спортзал, школярі закінчення канікул не дочекалися, і разом з губернатором області та міністром освіти пішли урочисто перерізати стрічку.

  Школа плюс дитячий садок - усе на триста місць. Хоч перед новобудовою ще висить табличка з інформацією про будівельників і генпідрядників, усі роботи вже закінчились. Перед входом підмітають і чепурять. Місцеві мешканці порівнюють нову школу зі старою.

  Місцеві мешканці: "По-перше, що дуже велике селище. А по-друге, що діти наші не можуть добратись до школи. А ця - ви бачили яка ця школа. скільки їй років?"

  Місцеві мешканці: "Наше це приміщення - це дуже старе. Воно нетипове, там не було ніякого залу, ні спортивного. Діти були навіть обділені в чомусь".

  Сергій тримає на руках малу Вікторію. До школи їй ще зарано. А от до дитячого садка - доросла. Та віддати доньку до садка батьки не можуть. Місць в сусідньому закладі - бракує.

  Батьки: "Там і місць нема взагалі, все переповнене".

  Батьки: "А це ж комплекс - з одного боку школа, з іншого садік".

  У новий навчально-виховний комплекс вклали 35 мільйонів. Тепер справа - за підключенням сільських шкіл Київщини до інтернету. Спочатку до всесвітньої мережі долучать півсотні закладів області.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми домовилися з міністром про те, щоб міністерство підпсало угоду, яка буде займатись інтернетизацією, і ось ця школа в першому кварталі буде підключена до інтеренету".

  Ганна Рибалка, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  МЗС Росії вимагає звільнення затриманих у Білорусі громадян РФ
  Наступний матеріал
  УПЦ МП заперечує залучення комунальних коштів для будови церкви
  Теги: