У Білій Церкві будують льодову арену

  У мешканців Білої Церкви буде нова ковзанка. Льодову арену уже збудовали на третину.

  До середини жовтня її планують здати в експлуатацію. Це буде перша крита ковзанка у місті, завбільшки майже дві тисячі квадратних метрів. Вона матиме майже півтисячі глядацьких місць. За словами губернатора області Анатолія Присяжнюка, тамтешні школярі зможуть кататися на ковзанці задарма. На зведення льодової арени з обласного бюджету виділили 35 мільйонів гривень.

  Володимир Осін, головний інженер: "Льодова арена не часто будується навіть в Україні. Звичайно, є свої особливості. Припустимо, наавіть саме льодове поле, у якому передбачене охолодження. Потім злив цієї води після таяння. Це льодо-прибиральна машина, приміщення для неї. Колектор для всіляких технологічних речей, технічні приямки".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Льодовий мавйданчик, який відповідає усім міжнародним вимогам. Тут можна проводити і чемпіонати України, і міжнародні змагання. Найголовніше те, що він буде утримуватися за рахунок бюджету і буде доступний в першу чергу для діточок. Буде відкрита спаортивна школа. Діти, які будуть тут займатися, це будуть безкоштовно".

  Попередній матеріал
  У Білій Церкві оновлять Міжрайонний центр гемодіалізу
  Наступний матеріал
  Україна здобула друге олімпійське золото
  Теги: