5.ua

У Білій Церкві активісти і студенти намагаються скинути ректора вишу

  Черговий скандал у Білій Церкві: активісти вимагають зняття з посади ректора Аграрного університету. Стверджують – Анатолій Даниленко незаконно продовжив свої повноваження.


  Обурилися і студенти – за відверту критику чільника вишу їх масово виселяють з гуртожитків під надуманими приводами. Сам ректор Анатолій Даниленко і частина університетського колективу вважають, що його намагаються дискредитувати. Ситуацію з'ясовувала Євгенія Таганович.

  Студенти Аграрного університету відзняли всі "принади" свого гуртожитку: від запліснявілої стелі, розбитих вікон і напівзруйнованого туалету до вибухових розеток. Але навіть за таких умов, стверджують, їх масово виселяють з гуртожитку. Тільки з однієї групи хочуть вигнати дев'ятьох студентів. Спорожніти можуть одразу кілька кімнат, та ненадовго – бо на них вже черга.

  Ректорські повноваження Анатолія Даниленка нещодавно продовжили. Не без скандалу: активістів, які приїхали спостерігати за переобранням – не пропустили на засідання.

  Деякі містяни вбачають інший зміст конфлікту – неподілені білоцерківські землі між політиками.

  Опоненти ректора звертатимуться до Генпрокуратури з вимогою розслідувати діяльність Даниленка на своїй посаді. І зазначають: більше сотні заяв щодо незаконного вимагання від студентів благодійних внесків уже розглядаються.

  Євгенія Таганович, Денис Савченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Українські дипломати вимагають санкцій проти Росії за викрадення Надії Савченко
  Наступний матеріал
  Прикордонники зафіксували фактичне знищення пункту пропуску "Довжанський"
  Теги:
  Loading...