У Білій Церкві урочисто відкрили льодову арену

  Біла Церква відтепер має власну льодову арену. Її урочисто відкрили за участю перших осіб держави та керівництва області. Ковзанку збудували всього за півроку. Кажуть - тут буде тренуватися місцева хокейна команда "Білий Барс", а на вихідні арену відкриватимуть для усіх охочих.

  Символічний ключ у руках - під оплески наповненої зали. Дітвора у формі "Білого барса" першою обкатує новенький лід на арені в Білій Церкві. Після урочистостей - глядачі затамовують подих. На льодову арену виходять зірки фігурного катання з Росії.

  Олена Леонова, Андрій Хвалько, Євген Кузнєцов, Албена Денкова, Максим Стависький та інші. Насолодитися їхніми виступами можна було протягом годинної програми.

  Спортсмени льодову арену в Білій Церкві оцінили на "відмінно". Але доки танцювали, кажуть, змерзли.

  Спортсмен: "Очень хороший лед, правда чуть-чуть холодновато было, не очень комфортно в костюмах выступать".

  Спортсмен: "Ну, мы насмотрелись катков уже. Это первый, который не видели. Очень хорошо, что открылся новый каток, очень хорошо, что они открываются. Я думаю, для жителей Белой Церкви это будет огромное удовольствие приходить сюда".

  Гості привезли не лише ліричні номери. Спортсмени Володимир Бєсєдін і Олексій Поліщук внесли свою цікавинку в шоу. Побачили білоцерківці і виступ Тетяни Навки, Романа Костомарова та олімпійського чемпіона Олексія Ягудіна.

  Директор щойно відкритої льодової арени каже - будували її швидко, всього за шість місяців. Вартість стадіону - понад 30 мільйонів гривень. Очікують, що на льодовому стадіоні тренуватимуться близько чотирьох сотень хокеїстів, а на вихідні арену відкриватимуть для містян.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Це дійсно чудовий подарунок молоді до Дня святого Миколая. А в цілому - хороший подарунок і Білій Церкві, і всій Київщині. Тому що мати обичну площадку, коли ми заливаєм перед Новим роком, коли мороз починається - одне діло, а друге - мати льодову арену".

  Борис Колесніков, т.в.о. міністра інфраструктури України: "Белая Церковь получила прекрасный дворец. 400 хоккеистов могут здесь заниматься, и столько же фигуристов. Коммерческое использование не предусмотрено, только суббота-воскресенье. Я надеюсь, уже в понедельник начнутся тренировки".

  Арену збудували за державною програмою "Хокей України". Незабаром схожий масштабний проект планують втілити ще й Богуславі на Київщині - але вже коштом інвесторів.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У мерії нагородили молодіжних та студентських активістів
  Наступний матеріал
  "Донбас" здобув третю поспіль перемогу у чемпіонаті КХЛ
  Теги:
  Loading...