Новий курс
Новий курс fraza.ua

Тимошенко збирається втілити мрії Кремля про ліквідацію "Нафтогазу" – Герасимов

  Герасимов наголосив, що у разі ліквідації "Нафтогазу" Кремль отримає головне – у "Газпрому", принаймні певний час, не забиратимуть гроші та не арештовуватимуть нерухомість закордоном

  Москва мріє про ліквідацію НАК "Нафтогаз України", аби не платити Києву компенсацію у $4,6 млрд. А в самій Україні цю ідею російська влада просуває через лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко. Про це у понеділок, 1 жовтня, під час засідання Погоджувальної ради заявив голова фракції БПП Артур Герасимов, передає "Прямий".

  "Гібридна війна йде не тільки на фронті чи в дипломатичній сфері. Всередині нашої країни активно, на жаль, просуваються ідеї Кремля щодо ослаблення країни та допомоги агресору. Нещодавно неголосування Юлії Володимирівни Тимошенко за визнання Росії країною-агресором отримало продовження. Напередодні цей політик заявила, що ліквідує "Нафтогаз", якщо очолить країну", – зазначив Герасимов.

  Він нагадав, що на початку року "Нафтогаз" виграв Стокгольмський арбітраж проти "Газпрому".

  "Ми виграли $4,6 млрд, які російський "Газпром" хотів забрати в України на підставі сумнозвісних газових контрактів 2009 року. "Газпром" спробував відхили це рішення через іноземні суди. Звичайно, не вдалося. Тож знаєте, було цікаво, де росіяни зроблять наступний крок. І ось ми почули заяву Юлії Тимошенко. Зрозуміло, що Кремль мріє про ліквідацію "Нафтогазу", бо формально – не буде кому платити", – зазначив нардеп.

  Герасимов наголосив, що у разі ліквідації "Нафтогазу" Кремль отримає головне – поки шукатимуть правонаступників НАК, у "Газпрому" не будуть забирати гроші та арештовувати нерухомість закордоном.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, кому вручили Нобелівську премію з медицини
  Наступний матеріал
  У підземці з'явилися сітілайти із зображенням керівника НАБУ: як відреагували у відомстві, в метрополітені та що сказав сам Ситник