Тимошенко пообіцяла Кличку посаду секретаря Київради, але якщо мером стане Турчинов

  Розум і силу під одним дахом хоче об`єднати Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко. Вона вже пропонує висунути кандидатуру Віталія Кличка на посаду секретаря Київради у разі обрання Олександра Турчинова мером Києва. Таке прем`єрка заявила під час зустрічі з виборцями Голосіївського району.
  Зі слів Тимошенко, такий тандем буде корисний Києву та самому Віталію Кличку. Адже той зможе набратися організаційного досвіду, працюючи разом із досвідченим Турчиновим. Також Тимошенко пообіцяла гроші на будівництво станцій метрополітену в Києві та на соціальні витрати. Таке рішення Уряд має ухвалити вже завтра на засіданні. Тимошенко запевнила, ці гроші підуть на виплату одноразової допомоги для придбання ліків, на відпустку бюджетникам та на доплати працівникам дитячих садків і шкіл.

  Юлія Тимошенко: "Зараз я вже можу впевнено сказати, що з першого вересня ми переведемо всіх працівників бюджету - лікарів, вчителів, бібліотекарів, культуру, науку,- всіх переведемо на нову тарифну сітку, яка дасть можливість ще на 30 відсотків підвищити їм заробітну плату".
  Попередній матеріал
  "Нове покоління" переконує, якби вибори відбулися зараз мером Києва став би Турчинов
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги: