5.ua

Тимчасові блокпости навколо Києва створено для недопущення у місто бойовиків

  Блокпости створені на в'їздах до української столиці 28 квітня через наявність інформації про можливі спроби вчинення безладів у столиці агресивно налаштованими людьми.
  Про це 5 травня на брифінгу повідомив заступник начальника громадської безпеки ГУ МВС України в Києві Сергій Бойко.

  "Основних блокпостів зараз є дев'ять. Крім них є ще певна кількість на невеликих шляхах, якими можна проїхати в Київ", -  сказав Бойко.

  За його словами, ці блокпости створені з 28 квітня через наявність інформації про можливі спроби вчинення безладів у столиці агресивно налаштованими людьми.

  Як зазначив Бойко, насамперед прискіплива увага працівників ДАІ, громадського об’єднання "Громадська варта" приділяється автомобілям з номерними знаками Росії, східних, південних регіонів України, тому що є інформація, що саме з цих регіонів до Києва можуть приїхати радикально налаштовані люди або може завозитись зброя, вибухівка, інші заборонені засоби.

  Як зазначив Бойко, завдяки вжитим діям було забезпечити порядок у столиці протягом останнього тижня. На блокпостах серед виявлених та вилучених предметів в автомобілях були деталі до зброї, травматична зброя, документи на право носіння якої вже закінчилися.

  При цьому Бойко закликав кияни та гостей столиці з розумінням поставитись до заходів, які вживаються, оскільки вони є тимчасовими.
  Попередній матеріал
  ФСБ погрозами змушує кримських татар до співпраці з окупантами - Джемілєв
  Наступний матеріал
  Терористи намагаються залучити шахтарів до своїх акцій