сайт О.Турчинова

Турчинов закликав святкувати Різдво 25 грудня "разом з усім цивілізованим світом"

  За словами політика, називати це свято "католицьким" – зовсім некоректно

  Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов закликав не чекати, поки влада зробить 25 грудня офіційним святковим днем, а починати святкувати Різдво разом з усіма цивілізованими країнами, передає прес-служба РНБО.

  "Не думаю, що нам треба чекати, поки Верховна Рада визначиться з тим, щоб офіційно зробити сьогоднішній день святковим, а вже починати святкувати Різдво разом з усіма цивілізованими країнами, які поважають закон, відповідальність та розум. Святкуймо Різдво сьогодні, 25 грудня, разом з усією Європою, разом з усім цивілізованим світом!", – наголосив Турчинов.

  Він додав, що називати це свято "католицьким"– зовсім некоректно. "Сьогодні в цей день святкують Різдво не тільки католицькі та протестантські церкви, але і багато православних церков по всьому світу. Весь цивілізований світ святкує Різдво за Григоріанським календарем, за яким і ми живемо. Юліанський календар… вже "трошки", на якихось 2000 років, застарів", – зазначив секретар РНБО.

  Нагадаємо, сьогодні християни західного обряду відзначають Різдво. Папа Римський вже відслужив різдвяну нічну месу у Ватикані.

  Попередній матеріал
  Мотузяник: У перший день різдвяного перемир'я ворожі обстріли відбулися на всіх напрямках
  Наступний матеріал
  Пожежа на ринку біля "Лісової": є жертви

  Християни західного обряду відзначають Різдво

  "Бажаю миру і веселих свят" – Порошенко привітав християн західного обряду з Різдвом

  Ватикан на Різдво передасть Україні €6 млн гуманітарної допомоги

  На Новий рік та Різдво метро у Києві працюватиме довше