Турчинов вимагає перерахунку голосів на виборах до Київради

  В.о. президента України Олександр Турчинов вимагає від органів прокуратури, МВС та СБУ перевірити підрахунок голосів на виборах до Київради. Про це заявив в. о. глави Адміністрації Президента Сергій Пашинський, пише


  За його словами, Турчинов розглянув звернення лідера "Демократичного Альянсу" Василя Гацька. Відтак в Адміністрації Президента переконані, що на виборах до Київської міської ради відбувається крадіжка голосів цієї політичної сили.

  "Фальсифікація і ознаки злочинної змови проти цієї партії очевидні. Організована група негідників хоче зірвати проходження цієї партії до Київради", - заявив Пашинський.

  В.о. президента вимагає від органів прокуратури, органів МВС та СБУ проведення ретельної перевірки підрахунку голосів та, у разі виявлення фактів фальсифікації виборів у Києві, вжити передбачених законом заходів. Водночас Центральній виборчій комісії доручено негайно провести перерахунок голосів на виборах до Київради по всіх виборчих дільницях Києва.

  "Всі винні посадові особи, які причетні до фальсифікації голосування, або ті, хто перешкоджає перерахунку голосів, підлягають відстороненню від своїх службових обов'язків, затриманню і кримінальному переслідуванню", - підкреслив в. о. глави Адміністрації Президента.

  Раніше Демократичний альянс заявив про фальсифікації в кількох Солом'янських виборчих дільницях при підрахунку голосів на виборах до Київради.
  Попередній матеріал
  В Сирії у 2014 році від "бочкових бомб" загинуло 2000 людей – правозахисники
  Наступний матеріал
  Україна може подати позов проти “Газпрому” вже сьогодні - Продан