Турчинов обіцяє швидше добудувати каналізацію

  Прискорити спорудження другого міського колектора - обіцяє кандидат на посаду Київського міського голови Олександр Турчинов.
  Він каже, Київ - чи не єдина столиця Європи, де працює тільки один каналізаційний колектор. До того ж переповнений вщерть. Новий почали споруджувати ще кілька років тому. Термін здачі - дві тисячі десятий рік. Нині через перебої з фінансуванням колектор зводять заповільно. А це неприпустимо,- каже Турчинов. Він запевняє - колектор має запрацювати вже наступного року. Саме тому уряд взявся фінансувати це будівництво з держбюджету. Й асигнував на це понад сто мільйонів гривень.

  Олександр Турчинов, кандидат на посаду Київського міського голови: "У випадку якщо весь цей бруд потрапить до Дніпра це може бути серйозна екологічна катастрофа. Холера, чума, інші хвороби масові - це може бути дуже небезпечно. Тому ми не можемо в кабінеті міністрів дивитися як зволікає з цим питання Київська міська влада. Більше того тридцять мільйонів уже заборгувала київська влада будівництву нового колектора. І коли не вирішити фінансові питання зараз, будівництво може бути зупинене. а це - небезпека".
  Попередній матеріал
  Надбавка на харчі не може перевищувати 15%,- закон
  Наступний матеріал
  Черновецький не дасть диспетчерам красти бюджетні гроші
  Теги:
  Loading...