Турчинов обіцяє вирішити транспортні проблеми киян

  Левова частина виділених Урядом коштів піде на розв`язання транспортної проблеми у столиці. Про це повідомив кандидат на посаду Київського міського голови Олександр Турчинов під час зустрічі з виборцями.
  Так, за словами лідера БЮТ, ці гроші спрямують передусім на зведення транспортних розв`язок на Московській і Ленінградській площах та будівництво другої Кільцевої дороги. Окрім того, Уряд взявся профінансувати функції столиці. Зокрема, обіцяє збудувати новий каналізаційний колектор, нові станції метрополітену, мости через Дніпро, Дарницький вокзал та пустити міську електричку. Окремі триста мільйонів гривень заклали на реконструкцію національного спорткомплексу "Олімпійський" до проведення у Києві футбольного Євро-2012. Турчинов також зауважив, що Міністерство фінансів готове переказати всі ці гроші на рахунки міської адміністрації. Але розпорядником буде вже нова столична влада.

  Олександр Турчинов, кандидат на посаду Київського міського голови: "Більше всього нас турбує щоб мільярд сімсот мільйонів виділених грошей не були знову розкрадені чинною владою. Я спілкувався з міністром фінансів, він буквально на цьому тижні готовий перерахувати КМДА на їхні рахунки цей ресурс, і сподіваємося вони не встингнуть їх розкрасти, бо вже прийде нова влада, яка зможе з цим упоратися".
  Попередній матеріал
  У КВУ припускають, що БЮТ може зірвати вибори мера Києва
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...