ЦВК не проголосували за обрання нових БЮТівців до Київради

  За - 7. Утримались 5. Члени Центральної виборчої комісії знову не дійшли згоди щодо імперативного мандату. Вони не проголосували за обрання нових БЮТівців до Київради. На засіданні були присутні 12 членів ЦВК. Утім ухвалити рішення - не вдалося.
  За словами правників БЮТу, Центрвиборчком навмисно затягує справу. Зокрема, це робить, на думку Тимошенко, сам голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал. Тому вже п`ятеро членів комісії ініціюють його відставку. Про це заявила права рука голови Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна. Перед цим вони зверталися до керівника комісії і вказували на те, що він не може організувати роботу ЦВК. Після того, каже Жанна Усенко-Чорна - голова Центрвиборчкому почав службове розслідування проти неї особосто. Цей факт пані Усенко-Чорна рознціює як тиск. 

  Володимир Пилипенко, юрист (БЮТ): "Саме через ці 15 вакантних місць Київрада проводить свої незаконні рішення і члени ЦВК, ми сьогодні побачили хто, їм допомагають".

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК: "За наявності усіх необхідних документі, за наявності усіх законодавчих норм Центральна виборча комісія не спромоглася не лише не прийняти рішення, а й навіть включити питання до порядку денного".
  Попередній матеріал
  У столичному зоопарку народилася трійня дикобразів
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...