5.ua

Цьогоріч зібрати школяра коштуватиме від 1500 грн.

  Супроти минулого року канцелярські товари та шкільна форма подорожчали ледь не на третину. Зібрати до школи дівчаток коштуватиме щонайменше на 200 гривень дорожче, ніж хлопчиків. А найзатратніші, за підрахунками експертів - першокласники. Аби купити все необхідне для початку навчання, столичній родині доведеться витрати близько трьох тисяч гривень, найдорожчі витрати - це шкільна форма.

  Валентина Ізовіт, голова правління асоціації "Укрлегпром": "Большая часть, естественно, пренадлежит импортной продукции, и, к сожалению, эта импортная продукция большей частью - это китайская. Очень часто мы встречаем, что в составе пишется 80 даже процентов шерсти, и при этом продают ну натуральное стекло - стопроцентній полиєстер. Надо понимать насколько небезопасно ношение такой одежды".

  Світлана Полякова, науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України: "Якщо для хлопчика можна вкластись в 1200 гривень, то для дівчинки це 1700-1800 гривень. І це - на невибагливу дитину. Зрозуміло, що це буде найдешевше шкільне приладдя. Це буде шкільна форма, як а в нижчому ціновому діапазоні знаходиться. Це буде нешкіряне взуття. Якщо ж купувати трошки кращі речі, то цю суму треба помножити мінімум на два. Якщо в сім'ї двоє дітей йде до школи - множимо на два. Якщо троє - множимо на три". 

  Попередній матеріал
  У КОДА обіцяють створити ще 1500 місць у дитсадках
  Наступний матеріал
  У метро з'являться касові автомати для студентів