Ціни на хліб у Києві та області не зростатимуть

  Ціни на соціальний хліб у столиці та ще кількох областях - Київській, Полтавській, Харківській - не зростуть. Відповідний меморандум про порозуміння між головами обладміністрацій, пекарями та закладами мережевої торгівлі підписали на Київщині.

  Відтак, вартість соціальних сортів хліба у найближчі два роки не змінюватиметься. Своєю чергою, пекарі зобов’язалися заздалегідь закуповувати необхідні обсяги зерна, не допускати скорочення виробництва. А от обласні та міські адміністрації мають належним чином формувати регіональні ресурси продовольчого зерна та сприяти закупівлі борошна. Також у Києві найближчим часом планують побудувати новий хлібокомбінат на Троєщині та створити мережу хлібних та кондитерських магазинів.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Меморандум був підписаний, дає, в першу чергу, впевненість і стабільність. На два роки ціни на соціальні сорта хліба не будуть підвищуватись. Біля двухсот тисяч тонн - потребность жителів Київської області в хлібі".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми відкриємо такі булочні прямо на території проживання людей, які будуть працювати 24 години і торгуватимуть виключно хлібобулочними виробами. Це - невеличкі фірменні магазини".

  Попередній матеріал
  Чільницю французьких ультраправих позбавили депутатського імунітету
  Наступний матеріал
  Попов: станція метро "Теремки" запрацює до Дня Незалежності
  Теги: