Церковники просять Київраду виділити їм приміщення на столичних цвинтарях

  Церковники просять Київраду виділити їм приміщення на столичних цвинтарях. По три квадратні метри - на кожну конфесію. Там вони хочуть консультувати вірян щодо обряду поховання та надавати відповідні послуги.

  Усе пояснюють появою шахраїв, які під виглядом священиків, пропонують родичам померлих свої послуги. Ініціювала звернення до депутатів Українська православна церква Московського патріархату. Відповідний проект рішення Київрада має розглянути вже наступної сесії - у четвер. А от чи виділяти споруди для решти християнських конфесій, зокрема, і для київського патріархату, - має ще вирішити КМДА. Оскільки пропозиція об`єднати усі звернення релігійників у один проект -рішення - не знайшла підтримки серед депутатів комісії з питань культури.  

  Бригінець, голова комісії Київради з питань культури: "Виходить, що ситуація дивна. З одного боку готується рішення про передачу 3 квадратних метрів одній громаді. Але всі разом громади будуть розглядати окремо". 

  Євстратій Зоря, речник УПЦ київського патріархату: "Є такі випадки, коли пропонують свої послуги люди, які  не належать до жодної конфесії. А люди, не знаючи хто це такі, сприймають їх як священнослужителів".

   Протоієрей Ростилав, благочинний кладовищенських храмів Києва УПЦ Московського патріархату: "Сьогодні ми звертаємося до Київради для того, щоб вона своїм високим органом, своїм рішеням захистила права жителів міста Києва, померлих жителів Києва, які сьогодні десятками тисяч поховані, але не відспівані".  

  Попередній матеріал
  У Музея історії Києва може нарешті з`явитися приміщення
  Наступний матеріал
  З ознаками вітрянки шпиталізували 6 дітей, які відпочивали в київському санаторії "Піонер"
  Теги: