Три місяці без гарячої води живуть мешканці десяти будинків на Печерську

  Три місяці без гарячої води живуть мешканці десяти будинків на Печерську. Усі вони - підпорядковані - одному ЖКГ "Геолог". За сім років існування - воно накопичило боргів на шість мільйонів гривень - перед постачальниками послуг. Страждають - місцеві жителі. Адже жодна інстанція - не береться за перевірку приватного господарства.

  Людмила Ващенко мешкає у будинку на Кіквідзе 13в. Левову частку своєї пенсії жінка віддає за комунальні послуги. Попри це - вже 3 місяці гарячої води не бачить.

  Людмила Ващенко, мешканка будинку: "Ми ж не приспособлені до цього. Маленький тазік і маленька така підставочка, де кіпятім воду чи на чай, чи на супчик. І от так ми, хіба миємось? А стара людина, вона ж уже не така зграбна, як молода".

  Обслуговує цей будинок товариство з обмеженою відповідальністю, житлово-комунальне господарство "Геолог". Мешканці скаржаться - підприємство їх обкрадає. Гроші, які вони сплачують за комірне - постачальники послуг не отримують. Борги ЖКГ сягнули шести мільйонів гривень.  

  Сергій Бондаренко, менканець будинку: "Сплачували наші комунальні платежі, але наші гроші якимось чином не потрапляють до належних установ".

  Тетяна Кутишенко, мешканка будинку: "Наш ЖЕК, у него нет приемных часов у начальника, мы не имеем возможность ни одно заявление оставить, потому что нет секретаря. Любое заявление оно пропадает там, в недрях ЖЕКа".

  У ЖКГ із журналістами спілкуватися відмовились. Начальник підприємства телефоном виправдовується: борги, зокрема, перед Київенерго - не їхні. Адже з`явилось товариство "Геолог" лише у 2004 році. Борги ж за будинками - 20-річної давнини.

    Тоді як у "Київенерго" запевняють: товариство "Геолог" не платить їм останні 7 років. Тобто - з моменту заснування підприємства.

  Представник, "Київенерго": "З 2004 року жодного платежа до "Київенерго". Жодного! До моменту припинення теплопостачання. Таких випадків компанія київенерго впринципі немає, крім цього".

  Чотири місяці тому енергетики  відключили від теплопостачання 10 будинків ЖКГ "Геолог".

  Судові процеси із підприємством тривають ще з 2006го року, та дарма.

  Представник, "Київенерго": "Підприємство, знаючи, що його об`єкти і населення обмежені в теплопостачанні, не вживає заходів ніяких, для того, щоб врегулювати питання сплати боргів. Часткова сплата за червень, липень і незначну частину серпня погашення заборгованості на менше ніж 1% від 6 мільйонів".

  Мешканці будинку на Кіквідзе втомилися оббивати пороги чиновників. Зверталися в мерію, районну прокуратуру, податкову, та в профільні управління. Поки результату - жодного.

   Тетяна Кутишенко, мешканка будинку: "На сегодняшний день пришли все ответы из всех инстанций, куда мы отправили. И все эти ответы выглядят как отписки. Нас перенаправили из прокуратуры в печерскую районную администрацию, из печерской районной администрации нам пришел ответ о том, что мы теперь имеем право и возможность повторно обратится в прокуратуру".

  Поки жодна інстанція не береться проконтролювати діяльність ЖКГ "Геолог". Мешканці будинків елітного Печерського району столиці - мусять звикати до кип`ятильників та тазиків.

  Ольга Сас, Ігор Пльонкін та Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Стів Джобс залишив посаду гендиректора Apple
  Наступний матеріал
  Усі школи Київщини готові до навчального року
  Теги: