Труханів острів огородили - нібито готують до Євро-2012

  Труханів острів почали готувати до приїзду футбольних уболівальників. Біля Пішохідного мосту встановили двометровий паркан. Уздовж пляжу "Центральний" він простягся на півтора кілометри. За огородженою територією планують поставити наметовий табір для 6 тисяч фанів зі Швеції. А от частина депутатів Київради упевнена - після Євро частина Труханового перетвориться на платну пляжну зону.

  Довжелезний металевий паркан та кучугури з піску: на Трухановому острові вже почали готуватися до приїзду футбольних фанатів.

  Відпочивальник: "Привезли песка, пригнали 2 трактора, один старее другого, и они оба поломались. А эти кучи остались. Конечно, в последний день тут наверно будет работать новая техника".

  Новий чистий пісок на Труханів завезли ще 2 тижні тому, та техніка підвела. Тож місцеві відпочивальники, щоби пройти до води, долають піщані барикади. А цей чоловік - власник кафе біля Пішохідного мосту. Каже, тутешніх підприємців на час приїзду футбольних уболівальників зі Швеції хочуть із Труханового вигнати. Вдалися до радикальних заходів.

  Підприємець: "Відключили від елєктрічества. Ну а як можна людей звідси вигнати звідсіля? У нас є рішення Київради на три роки".

  У комунальному підприємстві "Плесо" виправдовуються - то, мовляв, одна з умов шведських гостей.

  Представник КП "Плесо": "Є така умова, навіть не умова, а пропозиція шведських уболівальників. Так як всі ці кафе працюють незаконно, без дозволів, без санітарних книжок, то шведські уболівальники побоюються там відпочивати, у цих кафе".

  Комунальники вже наступного тижня обіцяють на пляжі те, про що кияни на початку кожного літнього сезону лише мріють - душові кабіни, пристойні туалети, футбольні й дитячі майданчики. Запевняють - усе це лишиться у спадок мешканцям столиці. Натомість, деякі кияни невдоволені: доки встановлювали паркан - понищили дерева й кущі.

  Голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець припускає - шведи навряд чи знають, що під їхні кемпінги облаштували безкоштовну зону комунальних пляжів. Припускає - після Євро огороджену нині територію зроблять платною.

  Утім, комунальники це спростовують і запевняють - пляж лишиться безкоштовним, а паркан  приберуть уже на початку липня.

  Ганна Рибалка, Федір Угненко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Суд скасував землевідведення під будівництво поблизу Софії Київської
  Наступний матеріал
  Проти посадовця "Київавтодору" порушили кримінальну справу
  Теги: