Труханів острів готують до приїзду шведських фанів

  Труханів острів готують до приїзду шведських уболівальників. На столичному пляжі "Центральний" шість тисяч іноземних фанів оселяться на 2 тижні - з 8 до 20 червня. Комунальники скаржаться - часу для підготовки кемпінгу замало. Роботу призупинила й негода, що сталася напередодні ввечері. Буря зламала на Трухановому кілька старих дерев. Знімальна група 5 каналу перевіряла, як змінився Труханів в очікуванні гостей зі Швеції.

  "Київ вітає тебе" - такими словами зустрічає Труханів усіх перехожих. Утім, варто пройти кілька кроків - виявляється, вітають не усіх. Спочатку на шляху відпочивальників постає шлагбаум з охоронцями. А потім - ось така дерев`яна конструкція.


  Будівельники: "Пункт проката чи комната міліції".

  Будівельники кажуть - стараються не для шведів.

  Журналіст: "Для кого будуєте?"

  Будівельники: "Це для, это... Для киевлян".

  Минувши майбутню кімнату для міліції - йдемо далі. Назустріч - екскаватори та вантажівки. Люди з лопатами в руках доводять до ладу доріжки. Це - так звана адміністративна зона, каже заступник директора комунального підприємства "Плесо". А там, де упорядкувати не встигли - лишили, як природа створила, для шведських наметів.

  Денис Рудик, заступник директора КП "Плесо": "Тут они будут размещать палатку. Вот тут вот, видите, где трава. А дальше - там еще где трава в нас, чистенько все".

  Журналіст: "А це ось - сміття у вас тут?"

  Денис Рудик, заступник директора КП "Плесо":
  "Все будет убираться".

  Сміття ніхто не чіпав і на пляжі. Він усіяний скляними та пластиковими пляшками.

  Відочивальник: "Туалетов нету, пляж грязный. То есть, что-то тут благоустраивалось, но..."

  Обіцяних душів відпочивальники теж не побачили, адже ці кабінки - за парканом. Та й чи вистачить їх на шість тисяч уболівальників - під питанням.

  Денис Рудик, заступник директора КП "Плесо": "Душевые кабинки - вот они. Три секции здесь, две секции здесь. Пять секций по 12 душей, получается 60 душей".

  Організатори кемпінгу зізнаються - працюють поспіхом, бо гроші від КМДА надійшли за місяць до Євро. В ідеалі ж на зведення табору для фанів треба півроку. Нині за два-три дні мають упорядкувати шатро для харчування гостей та поставити сцену. Та киянка Віра вважає - іноземним гостям київський Труханів припаде до душі. А сміття не помітять.

  Выра, киянка: "Та ой! Чи не сміття! Я думаю, що все нормально буде шведам. Туалет есть, душ есть. Пляж рядом. Ну шо еще надо?!"

  Воду, електрику та душові кабінки - після матчів обіцяють залишити киянам. А от металевий паркан - мають прибрати вже наприкінця червня.

  Ганна Рибалка, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві ліквідовують наслідки вчорашньої негоди
  Наступний матеріал
  Столичні громадські заклади перевірили на доступність для неповносправних
  Теги: